NAVRCHOLU.cz



Vobr Josef

 Náhradník 
 1  17.03.2013  místo Hajdůška  
 2  12.01.2014  za Dvořáka  
 3  09.02.2014  za Poláka  
 4  09.11.2014  za Vazdu  
 5  23.11.2014  za Hajduška  
 6  30.11.2014  za Poláka  
 7  29.11.2015    
 8  31.01.2016    
 9  20.11.2016    
 10  26.02.2017    
 11  25.11.2018    
 12  13.10.2019    
 13  23.02.2020